Beseda s policistou
Dnes navštívil naši školu policista nprap. Bc. Vladislav Malcharczik, který žáky prvního až třetího ročníku seznámil s náplní práce policie, jejím rozdělením, vybavením, výstrojí a výzbrojí. Žáci si "osahali" policejní odznak, čepici, pouta, viděli zbraň, obušek, uniformu a další výbavu policisty. Taky si posvítili na pravost občanského průkazu. Beseda pro žáky čtvrtého a pátého ročníku byla zaměřena na nebezpečí související s internetem a mobilními telefony, především se řešil fenomén dnešní doby - Facebook - sdílení osobních údajů a fotek na sociálních sítích a emailech. Všichni si domů odnesli zajímavé poznatky, ale i malý dáreček, který jim pomůže zvýšit jejich viditelnost v tomto zimním počasí. Děkujeme za zajímavou besedu a věříme, že se s policisty budeme setkávat jen při těchto preventivních vzdělávacích akcích ;).

přidáno 12. prosince, 16:44
Eliška Ivanišová