ČESKÝ JEŽÍŠEK a jeho svět
Milé děti a Vážení rodiče.Celorepubliková soutěž s názvem Český Ježíšek a jeho svět vyhlásila další "kolo". Jak jistě víte,v loňském školním roce se této soutěže zúčastnili i naši žáci(konkrétně:
celá 4. třída ve spolupráci s paní učitelkou Vránovou)a povedlo se. Žákyně Amálie Jahodová patřila mezi vyvolené - tedy mezi vítěze.
V letošním školním roce si organizátoři zvolili téma přímo úžasné, a to - České děti čtou s Ježíškem, pod heslem:Knihu ničím nenahradíš. - Velká vánoční rodinná soutěž. Pokud, tak jako my, souhlasíte s tématem, najděte chviličku a spolu se svými dětmi se do soutěže zapojte.Přejeme hodně úspěchů.
Pravidla a soutěžní formulář naleznete na www.ceskyjezisek.cz (uzávěrka soutěže je 15.1.2010)
S přáním hezkého večera Jahodová Olga

přidáno 22. října, 19:05