Exeter
Ve dnech od 2. do 15. června 2013 jsem se v rámci programu Comenius mohla zúčastnit kurzu „Developing Oral Fluency in the Primary English Language Classroom“ na jazykové škole International Prjects Centre ve Velké Británii. Kurz byl zaměřen na rozvoj jazykových schopností, zlepšení znalostí o školském systému ve Velké Británii, poznávání kultury a historie Velké Británie a především na praktické profesní dovednosti učitelů anglického jazyka na prvním stupni základních škol.
Po krátké zastávce v Londýně jsem odcestovala do města Exeter, kde kurz probíhal. Byla jsem ubytována ve velmi příjemné hostitelské rodině manželů Hillierových. Procestovali jsme hrabství Devon a Cornwall (jihozápadní Anglie). Počasí bylo neuvěřitelně slunné, pršelo pouze jeden den, což je na Anglii velmi nezvyklé. Celý pobyt v Anglii byl velmi užitečný, obohacující a motivující.

Fotografie: odkaz

přidáno 12. červenece, 16:34