Informace pro rodiče a žáky
Vážení rodiče, milé děti.
Vzhledem k tomu, že ani v nejmenším nevíme - protože neví nikdo, což je naprosto pochopitelné - kdy se nám školy opět otevřou, přikládám několik informací, které se nám i vám "honí" hlavou.
Zcela jistě jde tentokrát čas proti nám, co se týká časové dotace na stoprocentní zvládnutí učebních osnov pro dané ročníky. Ale věřte, nebude tak zle. Hlavně ať jsme zdraví. Už teď víme, že bude potřeba omezit, ne-li zcela zrušit, mimoškolní aktivity a využít tento čas k zameškanému učivu.

Tímto bych Vás, za nás všechny učitelky, chtěla požádat, abyste v této nelehké situaci našli alespoň chvilku a se svými dětmi procvičovali učivo, které bylo do této doby probráno.

Přikládám několik odkazů na webové stránky, které mají děti rády. V neposlední řadě bude i jejich touha trávit čas u PC naplněna tím správným směrem.

ODKAZY NA WEBOVÉ STRÁNKY

odkaz

Přeji hodně sil a s Vámi, děti, se těšíme na brzkou viděnou.

přidáno 13. března, 16:33