Školní klub
Zajímá Vás, co se dělo s ostrovem Krakatau po sopečném výbuchu? Prvním obyvatelem ostrova se stal malý pavouk, který tam přiletěl na pavučince. Žáci se s ním seznámili, dozvěděli se plno zajímavých informací o pavoucích a vytvořili si pavučiny se svými pavoučky. Poté na ostrov zavítala semínka rostlin. Vytvořením tzv. létalek jsme si vyzkoušeli, jak se tam semínka dostala. Se semínky jsme pracovali i následující týden, kdy jsme si z nich tvořili ornamenty na dlaň svého kamaráda. Vyvrcholením našeho malého projektu bylo vytvoření barevné a zdravé hostiny. Výtvory dětí vypadaly tak skvěle, že jsme neodolali a všechno snědli.

Tímto bych chtěla poděkovat všem malým umělcům, kteří navštěvovali školní klub. Byli jste skvělí!

Fotografie z posledního školního klubu si můžete prohlédnout zde: odkaz

přidáno 7. června, 17:32
Michaela Trčková