Školní výlet
Stejně jako každý rok jsme se i letos vydali na školní výlet. Tentokrát na hrad Šternberk, kde děti čekal speciální program. Žáci první a druhé třídy si nejdříve vyzkoušeli střelbu z luku. Následně se převlekli do dobových kostýmů a jako princové, rytíři a princezny se vydali na prohlídku hradu. Žáci třetí až páté třídy se utkali v Pevnosti Boyard a po návštěvě u otce Fura se jim otevřely truhlice s pokladem. Poté se také vydali na prohlídku hradu, kde se dozvěděli, jak se dříve na hradě žilo. Po cestě domů jsme zavítali do Zbrašovských aragonitových jeskyní v Teplicích nad Bečvou, nakoupili suvenýry a mnoho z dětí zde naplnilo prázdné láhve vodou z Kropáčkova pramene. A pak jsme se spokojeni, se spoustou nových zážitků, vydali domů.

Fotografie: odkaz

přidáno 24. června, 13:37